Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme Zemin Sistemleri

Pratik yapısı ve taleplere göre şekillendirilebilen enkapsüle yükseltilmiş döşeme sistemleri, özellikle ofis ve benzeri ortamlarda sıkça kullanılan zemin kaplama sistemleridir.

Firma olarak, yapmış olduğumuz AR-GE kapsamında enkapsüle yükseltilmiş zemin sistemleri oluşturmaktayız. Üretim ve uygulama safhalarının dışında projelendirme ve satış sonrası destek konusunda da yanınızdayız.

Enkapsüle çelik yükseltilmiş döşeme sistemleri konusunda taleplerinizi dinliyor ve size uygun çözümleri projelendirerek uygulamaya geçiyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image
image

Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Yapı alanında adını sıkça duymaya başladığımız ve her geçen gün kullanım alanı genişleyen enkapsüle çelik yükseltilmiş döşeme, üst kaplaması saç plaka olan ve tekli kullanım açısından çok tercih edilmeyen yükseltilmiş döşemedir.

Karo halı, PVC, LVT gibi kaplamalar ile desteklenmesi gereken enkapsüle zemin sistemleri uygulanabilirlik ve kullanım açısından oldukça pratik çözümler üretmesi ve dayanıklı yapısından dolayı ilk tercih konumundadır.

Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme Kullanım Alanları

Yapısında bulunan çelik alaşımlar ve üst kaplamasının saç olmasından dolayı dayanıklı olarak nitelendirebileceğimiz, fakat hızlı bir şekilde uygulama yeteneğine sahip olunan enkapsüle yükseltilmiş döşeme,

  1. Ofis ortamlarında özellikle odalar oluşturma, personelleri alanlara dağıtmak amacıyla parçalama gibi taleplerde,
  2. Anlık müdahaleler gerektiren yerlerde (kablolara, tesisata müdahale vb.),
  3. Akıllı ofis sitemlerinde

sıkça tercih edilmektedir. Bu bakımdan sizin de bir projeniz var ise bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

image
image

HTS Floor Systems Farkı!

İşletmemiz, yapılan Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri sonucunda enkapsüle yükseltilmiş döşeme sistemleri açısından geniş bir yetkinlik ağına sahiptir. Üretimden destek safhasına kadar tüm süreçlerde yanınızda olur ve taleplerinize karşılık verir.

4 tarafı Galvanize saç kaplı paneller arasında en dayanıklılardan biri olarak görülen ve özellikle son yıllarda sıkça tercih edilmeye başlanan enkapsüle yükseltilmiş zemin açısından tüm ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmeniz mümkün.

Üretim, projelendirme, uygulama ve destek anlamında yanınızdayız!

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?