Karo halı, iç içe geçen parçalardan oluşan tasarımıyla estetik bir görüntü oluşturan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip halı çeşididir. Özellikle de ticari alanlarda tercih edilmektedir.

Karo Halı Sağlıklı mı?

Yastık destekli karo halıların sağlık için de faydalar sağlar. %24 oranında dururken kas yorgunluğunu azaltarak ayak altındaki konforu iyileştirir. Aynı zamanda sert döşeme ile karşılaştırıldığında kayma ve düşme sıklığını ve şiddetini azaltmaya yardımcı olur.

Karo Halı Ne ile Yapıştırılır?

Karo halıları, çift taraflı yapışkan folyo veya karo halı yapıştırıcısı kullanarak düzgün zemine uygulayabilirsiniz.
Bu tür yapıştırıcılar C1 sınıfıdır . C2 sınıfı yapıştırıcılar için minimum yapışma mukavemeti 1,0 N/mm2 olarak belirlenmiştir. C1 sınıfı yapıştırıcılar daha küçük ebatlı ve yüksek su emilimi olan karoların yapıştırılması için kullanılır.

Karo Halı Evde Kullanılır mı?

Karo halılar düz, kuru, temiz, sağlam, nemsiz ve girintisi çıkıntısı olmayan her türlü zemin üzerinde döşenebilir. Aynı zamanda yerden ısıtmalı zeminlerde de kullanılabilir.

Karo Halı Ne İşe Yarar?

Isı ve ses izolasyonu sağlar. Konfor ve kaliteli görünüm sağlar. Döşeme ve uygulama kolaylığı. Çevre dostu.

Karo Halı Nasıl Temizlenir?

Karo halı, düzenli vakumlama ile temiz tutmak kolaydır. Ancak, vakumlama halınızda ki kir ve kalıntıların sadece %80’ini temizler. Zamanla, artık kir, zımpara kağıdı gibi halı liflerinde yıpranacak, bunlara zarar verecek ve görsel olarak bozulmayı hızlandıracaktır.

Karo Döşeme Nedir?

Karo yer döşemesi; dekoratif zemin karo taşı olarak da bilinen bahçe, balkon gibi iç ya da dış mekanlarda kullanılabilen bir zemin kaplama çeşididir. Farklı desenlere sahip bu dekoratif yer döşeme taşları yaşam alanlarının peyzajının güzelleştirilmesi için kullanılmaktadır.

Hts Floor Systems olarak; Karo Halı Zemin Kaplamaları, Yükseltilmiş Döşeme Ayakları, Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme, PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme alanlarında hizmet vermekteyiz.

Canlı Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?